19 наурыз 161

Босаған білім беру гранттары иегерлерін құттықтаймыз!

Тегі, Аты, Әкесінің аты

Мамандықтың, білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы

Курс

  1.  

Алмаев Руслан Алексеевич

B051 Қоршаған орта

1

  1.  

Ким Сергей Александрович

B051 Қоршаған орта

1

  1.  

Серікбай Бауыржан Асенұлы

B051 Қоршаған орта

1

  1.  

Бақыт Диас Бақытұлы

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

1

  1.  

Асылбекова Муслима Бахытжанқызы

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

1

  1.  

Раимжан Алижан Сабитұлы

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

1

  1.  

Мұсабек Нұрмұханбет Ержанұлы

В062 Электр техникасы және энергетика

 

1

  1.  

Гяуров Радмир Рашидович

В063 Электр техникасы және автоматтандыру

1

  1.  

Даулетова Гулсанам Талгатовна

В063 Электр техникасы және автоматтандыру

1

  1.  

Аяганов Бекет Маратович

В063 Электр техникасы және автоматтандыру

1

  1.  

Демеу Нұрай Дарменқызы

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

1

  1.  

Жунусова Диляра Бериковна

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

1

  1.  

Серик Руслан Серикұлы

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

1

  1.  

Естибаев Марлен Сабитович

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

1

  1.  

Калибай Айша Саматқызы

B044 Менеджмент және басқару

 

2

  1.  

Ефремов Олег Олегович

В057 Ақпараттық технологиялар

2

  1.  

Подкидышев Антон Алексеевич

В057 Ақпараттық технологиялар

2

  1.  

Шакенов Алдияр Ерланұлы

В057 Ақпараттық технологиялар

2

  1.  

Майданов Расул 

Арманович

В057 Ақпараттық технологиялар

2

  1.  

Сапарбаев Жандос 

Омарұлы

В057 Ақпараттық технологиялар

2 "қысқартылған"

  1.  

Жақсылыков Берик 

Сакенұлы

В057 Ақпараттық технологиялар

2 "қысқартылған"

  1.  

Бектемиров Әлібек Ербулатұлы

В057 Ақпараттық технологиялар

2 "қысқартылған"

  1.  

Рубан Антон Григорьевич

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

2 "қысқартылған"

  1.  

Зейнуллина Сәнді Серікқызы

B060 Химическая инженерия и процессы

2 "қысқартылған"

  1.  

Бопиев Нұрқазы Нариманұлы

В063 Электр техникасы және автоматтандыру

2

  1.  

Советов Даурен 

Максатович

В063 Электр техникасы және автоматтандыру

2

  1.  

Сайдиваккасов Батырхан

Хабибулла угли

В065 Автокөлік құралдары

 

2

  1.  

Константинов Александр Борисович

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

2

  1.  

Ораз Санжар Қасымұлы

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

2

  1.  

Аманжолов Айдын Ерболұлы

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

2

  1.  

Рой Лия 

Владимировна

В073 Сәулет

2

  1.  

Садыкова Ипархан 

Сыдыкжановна

В073 Сәулет

2

  1.  

Рощупкина Ульяна 

Евгеньевна

В073 Сәулет

2

  1.  

Крихели Владислав Михайлович

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

2

  1.  

Отарбеков Айтуар 

Бауржанулы

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

2 "қысқартылған"

 

  1.  

Абдраимова Томирис Маратовна

B046 Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі

 

3

  1.  

Золотарев Никита Павлович

В057 Ақпараттық технологиялар

3

  1.  

Сапиева Айдана Жұмабекқызы

В057 Ақпараттық технологиялар

3

  1.  

Календеров Абдирашид Алаш ули

В057 Ақпараттық технологиялар

3

  1.  

Альбрехт Владимир Дмитриевич

В057 Ақпараттық технологиялар

3 (сокращенная форма)

  1.  

Ким Олег Михайлович

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

3

  1.  

Маржохов Темирхан 

Альбердович

В073 Сәулет

3

  1.  

Абдукаримова Аружан Бахарамқызы

В073 Сәулет

3

  1.  

Әбдрахманова Аяулым Асылбекқызы

В073 Сәулет

3

  1.  

Абжанова Милена 

Александровна

В073 Сәулет

3

  1.  

Шапағат Дильназ Шапағатқызы

B095 Транспортные услуги

3

  1.  

Гусманова Дана Талгатовна

B095 Көлік қызметтері

4

  1.  

Шидаева Сабина Салмановна

B046 Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі

4

  1.  

Ешенов Ернұр Женисұлы

B052 Жер туралы ғылым

4

  1.  

Шарапат Жандос Саматұлы

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

4

  1.  

Забиев Кайыржан Нуржанович

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

4

  1.  

Амреев Сержан Муслимұлы

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

4

  1.  

Бағдатұлы Абсалям

В058 Ақпараттық қауіпсіздік

 

4

  1.  

Иген Мағжан 

Жақсылықұлы

В062 Электр техникасы және энергетика

4

  1.  

Мұрымбай Нұрсат 

Кенжеұлы

В062 Электр техникасы және энергетика

4

  1.  

Абатов Даир Эдуардович

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

4

  1.  

Тутова Калиманури 

Нуржановна

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

4

  1.  

Сайлаубай Мағжан 

Алматұлы

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

4

  1.  

Хамза Айсұлтан 

Аронұлы

В071 Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

4

  1.  

Төлеутаев Ақансері Зейнуллаұлы

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

4

  1.  

Байрахметов Наиль Жанболатович

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

4

  1.  

Алмехан Асқанбай Абдурасулұлы

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

4

  1.  

Бейшеналы Алия Айдарбекқызы

M094 Ақпараттық технологиялар

1

  1.  

Құлжан Диляра Жеңісқызы

M094 Ақпараттық технологиялар

1

Жоғары

Қате кетті!

Жолдарды дұрыс толтыруға тырысыңыз.

Қате кетті!

Файл өлшемінің максималды шегінен асты.

Сіздің мәліметтеріңіз сәтті жіберілді!

Жақын арада біз Сізбен хабарласамыз.

Сіздің мәліметтеріңіз сәтті жіберілді!

Электрондық пошта мекенжайыңызға растау хаты жіберілді. Электрондық пошта мекен-жайыңызды растауды ұмытпаңыз.

Аудармасы жоқ


Басты парақшаға өту